Archiv článků

Proč Dřevostavbu????

23.09.2013 06:42
  Prošel jsem již řadu dřevostaveb a vždy jsem se setkal s více či méně závažnými chybami v průběhu výstavby, které je třeba korigovat. Nechte se vyvést z omylu marketingovými slogany firem, které na trhu působí X let a postaví XX domů za rok – u jedné z nich jsem se setkal i s takovou hrubou...
Záznamy: 1 - 1 ze 1